Ne face placere sa anuntam ca minunata noastra comunitate prinde contur pe zi ce trece. Pe langa pagina de facebook Eforie.ORG, zilele trecute, am avut placerea sa anuntam adaugarea grupului de facebook Eforie ORG in minunata noastra comunitate.
    Astazi continuam prin adaugarea  de domenii aditionale site-ului nostru web. Doar ca sa clarificam, domeniul nostru principal ramane Eforie.ORG, am adaugat domenii secundare, acestea ne vor ajuta pe viitor cu expunerea pe motoarele de cautare, cum ar fi google, msn, s.a. Dvs. veti adaugati o singura data anuntul iar acesta va aparea in toate domeniile detinute de comunitatea noastra, nu doar pe Eforie.ORG.
    Domeniile adaugate comunitatii noastre sunt :
1) Eforie.ORG - Este si va ramane domeniul principal.
2) EforieORG.RO
3) Eforie.ORG.RO
4) Eforie.INFO
5) Eforie.INFO.RO
6) EforieINFO.RO
7) Eforie.ONLINE
8) Litoralul.ONLINE
9) Info-Eforie.RO

8) Eforîe.RO

    Acestea sunt domenii detinute de admini sau membrii din comunitatea Eforie.ORG, care au acceptat sa isi doneze domeniile detinute comunitatii noastre. Am vrea sa le multumim pe aceasta cale.
    Va reamintim, Eforie.ORG prin paginile/grupurile/site-urile asociate, nu percepe nici un fel de comision sau taxa pentru promovarea afacerii dvs.
    Daca aveti vre-o idee/sugestie pentru comunitatea Eforie.ORG, asteptam un e-mail cu ideile dvs. la : office@eforie.org.

    Cu respect,
    Echipa Eforie.ORG.